Allemaal naar de h*eren!

feedback-1977986_960_720

Vandaag maar eens de stemwijzer gedaan. Toch miste ik alle stellingen waar het nu werkelijk om gaat. Stellingen over liegende alles belovende politici die we meer dan zat zijn.
Stellingen over ongewenste vreemdelingen zonder asielstatus die vrij en blij rondlopen van ons geld en helemaal niets tekort komen.
Stellingen over diezelfde vreemdelingen die ongegeneerd in onze huizen trekken, volkomen gesubsidieerd.
En boven alles; stellingen die zeggen dat deze vreemdelingen moeten stoppen met het uithuwelijken van kinderen, het besnijden van vrouwen, het in elkaar slaan van dezelfde vrouwen en daarboven ook nog eens van mening zijn dat ze iedere vrouw of ze wil of niet even bij de pussy kunnen grijpen.
Waarom gaat politiek Den Haag in de komende regeringsperiode het naar de hoeren gaan niet subsidiëren. Worden alle onschuldige vrouwen en kinderen eindelijk met rust gelaten.
En laten we eerlijk zijn, ze geven nu ook geld uit aan volkomen belachelijke en onzinnige dingen dus die kan er ook wel bij.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s