Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Hoe overleef ik mijn ouders?

0
Door overwin op 1 maart 2017 Amusement

boy-2025658__480Het beste voor je kind #hbvjk. Dinsdagavond RTL 4. Na de storm van opmerkingen vorige week hebben wij gisteravond met belangstelling zitten kijken hoe (sommige) mensen hun kinderen opvoeden. Of denken op te voeden. Het kind in kwestie wordt niet om zijn mening gevraagd.

Hij wil graag profvoetballer, model, bosbewoner worden. Heus niet. Ze willen gelukkig worden. Op hun eigen manier en dat moeten ze ook mogen.
Mijn kind wilde ook profvoetballer worden, niks mis mee. Gelukkig kon hij aardig voetballen. Ook al op zijn vierde, maar wat hij niet wilde was bij Ajax voetballen. Gewoon lekker om de hoek. Niks moeten, alleen fijn voetballen. En hij heeft een aardige centje verdiend met voetballen maar hij heeft ook gewoon zijn school afgemaakt en een normale baan gekregen.

Je kunt als moeder van alles willen voor je kind maar het gaat erom waar je kind blij van wordt en waar hij goed in is. Wanneer wij de beelden terugkijken, zien we een kind dat misschien best wel ergens goed in zal zijn, behalve het op de zak van zijn moeder teren, immers goed voorbeeld ……! De conclusie die we na gisteren kunnen trekken is dat het kind nooit een profvoetballer wordt. Een ding hoop wij  wel; dat hij zich onder het juk van zijn moeder vandaan weet te werken. Net als de rest van de kinderen die we voorgeschoteld krijgen.

Wie wil er in een boshut, elke dag vier keer bidden, elke zondag naar de kerk, geen seks voor het huwelijk maar wel gaan studeren? Terwijl een beetje student zich voor een groot deel bezig houdt met seks en drank.
Volgend seizoen maar eens kijken naar Hoe overleef ik mijn ouders? (John de Mol lees je mee?) Een programma waar deze doorgedraaide over het paard getilde hoog in de bol moeders eens flink te kakken worden gezet.

Buy Me a Duvel
#hbvjk Het beste voor je kind opvoeden RTL 4
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
overwin

Related Posts

Nooit meer naar buiten

Blonde Hond op zondag: Verbied Engelstalige muziek

De niet-Ford Escort die je eigenlijk wilt

Reacties staan uit

ikwasinharen.nl
Doneren?

Recente financiële misstappen

@1982 — “Suuz het volgende bakkie pleur of thee met taart is van mij!”

PadThaiPivo — “Suuz! Ik haw no alles lêzen. Dat fertsjinnet in vlaai!”

Corrie — “Voor de thee van Suuz.”

PadThaiPivo — “Heb je daar dan wel een Duvel voor?”

Bartholomeus — “-”

Buy Me a Duvel

Schrijvers
  • Blonde Hond
  • Carla Chemtrail
  • Dichter tegen Wil en Dank
  • A Dutchman i Norge
  • Ik was in Haren
  • Luiz du la Pelz
  • Suuz Sjravelt
IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.