Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Het ongelijk van Tanja Jess

5
Door Blonde Hond op 8 augustus 2015 Alledaags

Eergisteren viel zo’n beetje heel Twitter terecht over Tanja Jess. Ze probeerde op sluwe wijze onze verlosser van de islamisering Geert Wilders uit de tent te lokken op een schofterige manier. Natuurlijk was Supermatthijs  (die linke van hier) van hier er gisteren als de kippen bij, om onze Geert nog een trap na te geven.  Geert had, zoals altijd, een zeer sterke, maar ook fatsoenlijke tweet geplaatst:

https://twitter.com/geertwilderspvv/status/629194148051034112

En Geert heeft daarin gelijk. Het Leger des Heils in Nederland heeft al nauwelijks voldoende erwtensoep in de winter voor onze eigen klaplopers, laat staan dat ze daar ook nog eens heel de dag bobotie moeten gaan maken. Boven stinkt dat Afrikaanse eten als de pestpokken en willen onze eigen klaplopers er straks niet meer komen. Maar goed, Tanja Jess probeerde dus onze Geert met Hitler te vergelijken, door de volgende tweet te plaatsen:

@geertwilderspvv En waar moeten ze dan volgens u naartoe? Hup de gaskamers in? Of op de brandstapel?

— Tanja Jess (@tanjajess) August 6, 2015

Gelukkig liet onze Geert zich niet uit de tent lokken, en kwam hij met een zeer goede oplossing. Je moet ze namelijk gewoon terug sturen. En zo hoort het ook. Als ik een pakje krijg bij de post, wat niet van mij is en het staat in de weg, dan stuur ik het ook gewoon terug naar waar het vandaan kwam. Ik mag het er niet over hebben, maar ik sta heel dichtbij onze Geert in het dagelijks leven en ik weet dus dat hij een heel fatsoenlijk mens is, die ons alleen maar wil beschermen tegen allerlei ellende uit het buitenland. En als Supermatthijs nou vroeger niet zo veel naar die linkse propaganda op die linkse televisie van hem had gekeken, maar naar normale mensen televisie, had hij kunnen zien dat Tanja Jess gewoon een naar mens is. Ze maakte zelfs het leven van Ludo tot een hel, en geloof mij, dat is zelf ook geen lekkertje.

Misschien moeten we Tanja en Supermatthijs maar gewoon meesturen met de gelukszoekers, want aan dit soort mensen hebben we helemaal niets in Nederland!

Buy Me a Duvel
jess propaganda tanja wilders
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
Blonde Hond

Related Posts

Ikkeltje Kramikkeltje

Het Luchtlogboek van Carla Chemtrail – Deel 4: De dag dat de lucht te blauw was

Fabriekswerk

5 reacties

  1. Eric Lee op 8 augustus 2015 15:51

    Wie is Ludo?

  2. Bartholomeus op 8 augustus 2015 18:40

    Jij bent zeker het intectuele wonder van het zooitje hier?

    • Supermatthijs op 8 augustus 2015 18:57

      Ja!

  3. Anoniem op 8 augustus 2015 21:30

    Ik zou zeggen: verdiep je eens in de vluchtelingenindustrie (wie heeft er welke belangen) en vorm je mening. BN-ers die graag politiek correct willen doen zouden dat ook moeten doen. Oja, wegkijken van de problemen gaat echt niet helpen.

  4. G.Deckzeijl op 9 augustus 2015 17:22

    Krimigrantenkaart
    https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zM5QNaf0DWtY.k204gesITsjE&usp

ikwasinharen.nl
Doneren?

Recente financiële misstappen

@1982 — “Suuz het volgende bakkie pleur of thee met taart is van mij!”

PadThaiPivo — “Suuz! Ik haw no alles lêzen. Dat fertsjinnet in vlaai!”

Corrie — “Voor de thee van Suuz.”

PadThaiPivo — “Heb je daar dan wel een Duvel voor?”

Bartholomeus — “-”

Buy Me a Duvel

Schrijvers
  • Blonde Hond
  • Carla Chemtrail
  • Dichter tegen Wil en Dank
  • A Dutchman i Norge
  • Ik was in Haren
  • Luiz du la Pelz
  • Suuz Sjravelt
IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.