Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

En toen en toen en toen blog

8
Door Ik was in Haren op 17 februari 2015 Internet

U heeft ze vast zelf ook in uw omgeving; mensen met een zogenaamde weblog dat als een soort van dagboek moet fungeren. Mensen die iedereen met hun alledaagse ellende lastigvallen op verjaardagen, kraamvisite, begrafenissen, uitreikingen van diploma’s, bruiloften, zo vreselijk kan een gelegenheid niet zijn of je komt ze tegen. En zodra je maar in hun richting kijkt, begint het gejammer. Soms vragen ze eerst nog aan jou hoe het gaat, zodat het net is of jij wilde weten wat voor verschrikkelijks die zeikerds nu weer is overkomen. Maar dan wordt ook de gehele inhoud van medische encyclopedie als zijnde kwaal benoemd.  Logisch dat zulke mensen steeds meer als de builenpest gemeden worden, maar het is aan de andere kant ook wel heel zonde van iets wat in zijn beginjaren nog puur en alleen voor liefhebbers was: het internet!

Hele datacentra vol met nietszeggend gejank, waar ook werkelijk niemand, behalve de persoon zelf, die haar rol als slachtoffer nog eens op de monitor bevestigd ziet, op zit te wachten. Maar wat nog veel erger dan de waardeloze content is, is de tenenkrommende manier van schrijven!

“Maandag toen ging ik de ramen zemen, en toen ging dus de telefoon, en toen schrok ik zo, dat ik toen zo van mijn trapje viel, en toen was mij knie ook nog kapot. Toen ben ik toch maar even naar de huisdokter geweest en toen heeft hij…..”

Efin, u snapt mijn punt. Waar het internet vroeger nog een ontmoetingsplaats was voor mensen die eenzelfde hobby deelden (ftp’s l33ch3n met 0-hour scene releases), is het nu verworden tot een digitaal opvanghuis voor nauwelijks geletterde en psychisch labiele mensen, die niet meer worden gehoord op een verjaardag.

(Mocht u zich herkennen in bovenstaande brei van letters, dan heeft IWIH dit natuurlijk nooit zo bedoeld en heeft u waarschijnlijk het stukje niet goed begrepen.) Fijne avond!

Buy Me a Duvel
blog ftp huisarts internet Toen verjaardag
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
Ik was in Haren

Related Posts

Hihihi #vunzigewoensdag

Het Luchtlogboek van Carla Chemtrail – Deel 3: De dag dat het raster verschoof

Goed nieuws: Basic‑Fit gehackt!

8 reacties

  1. Bartholomeus op 17 februari 2015 19:22

    Zou jij niet eens lekker naar buiten gaan in plaats van je hele dagen te zitten storen aan mensen die een leuke hobby hebben?

  2. Ik was in Haren op 17 februari 2015 20:06

    En wie gaat dan stukjes schrijven zodat we het donorbloed kunnen geven aan de bloedbank, wat onder jouw nagels vandaan komt?

  3. Wim Heitinga op 17 februari 2015 23:19

    ikwasmeharen.nl is natuurlijk een leuk idee, maar geen lang leven beschoren als zijnde brulpodium. Ik geef het een paar weekjes…

    Kom je wel protesteren op 8 maart in Rijswijk, @ikwasinharen? Buitenlucht inderdaad, heerlùk! 🙂

    • Ik was in Haren op 18 februari 2015 09:18

      Een paar weken is de meest optimistische schatting die we tot nu toe hebben gehad!

      Gaan we na de demonstratie een biertje pakken dan?

      • Eric Lee op 18 februari 2015 12:56

        Dat hele buitenlucht verhaal moet je wel rustig oppakken hoor. Probeer eerst eens een week lang voorzichtig een raam open te zetten.

  4. 2QT2BSTR8 op 24 februari 2015 15:48

    Die entoeners met uitermate treurige spellingstechnieken staan allemaal in mijn facebook vriendenlijst. Dan weet je waar dat tuig uithangt.

    • Ik was in Haren op 24 februari 2015 15:52

      Het zou Facebook sieren om ook reacties met een belabberde schrijfstijl en/of vol met spelfouten te verwijderen.

  5. Pingback: IkwasinHaren.nl is 250! |

ikwasinharen.nl
Doneren?

Recente financiële misstappen

@1982 — “Suuz het volgende bakkie pleur of thee met taart is van mij!”

PadThaiPivo — “Suuz! Ik haw no alles lêzen. Dat fertsjinnet in vlaai!”

Corrie — “Voor de thee van Suuz.”

PadThaiPivo — “Heb je daar dan wel een Duvel voor?”

Bartholomeus — “-”

Buy Me a Duvel

Schrijvers
  • Blonde Hond
  • Carla Chemtrail
  • Dichter tegen Wil en Dank
  • A Dutchman i Norge
  • Ik was in Haren
  • Luiz du la Pelz
  • Suuz Sjravelt
IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.