Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

BREAKING: Ook een Pokémon-dode bij aanslag Berlijn

2
Door Ik was in Haren op 20 december 2016 Nieuws

Gisteravond werd de wereld geschokt door het vreselijk nieuws dat een vrachtwagen op een Kerstmarkt in Berlijn op menigte inreed. Heel even werd er nog naïef getwijfeld of het ook niet om een ongeluk kon gaan, de vrachtwagenchauffeur zou onwel geworden kunnen zijn of iets dergelijks, maar helaas. Waar men al voor vreesde, dit was wederom een terroristische aanslag, waar men in Duitsland al maanden ontzettend bang voor was. De vruchten van import van allerlei vredelievende haatculturen wordt met de dag duidelijker. Ondanks verscherpte maatregelen van de politie, lukte het een 23-jarige Pakistan toch om dood en verderf te zaaien. Volgens onze bronnen zijn er tot nu 12 doden, 49 gewonden en dit is toch wel opmerkelijk: 1 Pokémon overleden. Een jonge Pokémon Go-speler vertelt, dat hij met zijn ouders op de Kerstmarkt in Berlijn liep. Hij had aanvankelijk al weinig zin in de Kerstmarkt, maar zijn ouders hamerde erop dat zijn broer en zus ook mee zouden gaan en uiteindelijk gaf de Pokémon Go-speler zich over aan het oeverloze gejammer van zijn ouwelui. Hij besloot van de nood een deugd te maken en op zoek te gaan naar de Pokémons die op de kerstmarkt te vinden zijn. Toen hij eenmaal een Pokémon in het vizier had op zijn telefoon en deze wilde vangen, werd de Pokémon bruut geschept door de vrachtwagen die, naar later bleek, nog veel meer slachtoffers heeft gemaakt. De Pokémon klapte onder het voorwiel en schoof verder mee met de wielkap van de vrachtwagen. Op onderstaande foto, die de jongen na het ongeluk heeft gemaakt, (waarom nou niet even je telefoon draaien? red.) is duidelijk te zien dat er een Pokémon tussen het voorste en het tweede wiel van de vrachtwagen terecht is gekomen. pokemon-2

Geschokt door wat er was gebeurd, hebben zijn ouders hem direct bij de rampplek vandaan getrokken. Of de jongen daadwerkelijk de Pokémon te pakken heeft gekregen is ons bij ikwasinharen.nl verder niet bekend. Ons medeleven gaat uit naar alle nabestaanden en slachtoffers van de ramp gisterenavond in Berlijn.

Buy Me a Duvel
aanslag Berlijn kerstmarkt pokemon
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
Ik was in Haren

Related Posts

Nederland gaat ten onder aan vogelstront

Hitte is de schuld van buitenlanders

Douche maximaal 5 minuten per dag

2 reacties

  1. 'Jos van der Borg op 20 december 2016 12:16

    te vroeg…

  2. Ik was in Haren op 20 december 2016 15:15

    Huh, wat?

ikwasinharen.nl

STEUN ONS!

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond

    Trots PVV-lid dat wekelijks de maatschappij voor jullie analyseert.

  • Carla Chemtrail

    Houdt al jaren de lucht in de gaten en deelt haar bevindingen trouw in haar luchtlogboek, voor wie nog steeds denkt dat een blauwe lucht toeval is.

  • Dichter tegen Wil en Dank

    De dichter die liever niet zou dichten, maar geen keus heeft. Een borrel maakt het leven dragelijk.

  • A Dutchman i Norge

    Een Nederlander die naar Noorwegen verhuisde en sindsdien regelmatig verslag doet van alles wat daar net even anders, duurder of kouder is.

  • Ik was in Haren

    Schrijft al vele jaren over de wereld die hem telkens teleurstelt, bij voorkeur met een Duveltje in de hand en hij heeft weinig vertrouwen in de rest.

  • Luiz du la Pelz

    Komt en gaat zoals een slechte smartlap: wij kijken uit naar zijn wederkomst.

  • Suuz Sjravelt

    De positieve uitzondering in dit pessimistische gezelschap, met verhalen over het gewone leven en een optimisme dat de rest hier niet begrijpt.

IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.