Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Blonde Hond op zondag: Rob J.

0
Door Blonde Hond op 1 februari 2026 Politiek

Ik snap er eerlijk gezegd helemaal niets meer van. Deze week las ik op teletekst de nieuwe plannen van onze regering. Met Rob J. als nieuwe minister-president. Rob J.! En dan zeggen ze dat dit de wil van het volk is. Nou, van welk volk dan? Niet van het mijne, dat kan ik u wel vertellen.

Echte Nederlanders, de mensen die gewoon hun belasting betalen, hun stamppot of frikandel speciaal eten en weten hoe je een vlag ophangt, zouden nooit op iemand als Rob J. stemmen. Dat is gewoon een wetenschappelijk gegeven. Maar blijkbaar hebben we tegenwoordig een hele groep nep-Nederlanders die het nodig vinden om ons land kapot te stemmen. En dan krijg je dus dit soort ellende.

En dan dat gedoe over die windmolens. Rob J. wil 200 miljard uitgeven aan klimaatonzin. Tweehonderd. Miljard. Dat is zoveel geld dat ik het niet eens kan uitspreken zonder eerst even te gaan zitten. En waarvoor? Voor windmolens die alleen maar draaien omdat er ergens in Brussel iemand aan een hendel trekt. Dat weet iedereen die wel eens buiten is geweest.

Maar nee hoor, Rob J. zegt dat het “investeren in de toekomst” is. Ja, de toekomst van zijn vrienden natuurlijk. Want wij, gewone Nederlanders, krijgen straks alleen maar hogere rekeningen, koude huizen en uitzicht op een rij vogelverslindende wieken die meer kosten dan het hele leger bij elkaar.

En dan durven mensen nog te zeggen dat dit democratie is. Democratie? Democratie is dat je luistert naar de échte Nederlanders. De mensen die weten hoe het hoort. De mensen die gewoon PVV stemmen. Maar nee, een stelletje deugers heeft het weer eens verpest. En nu zitten wij met Rob J. opgescheept.

Dus als u mij vraagt hoe dit heeft kunnen gebeuren: door u. Door de mensen die dachten dat het allemaal wel mee zou vallen. Door de mensen die dachten dat hun stem niet uitmaakte. Door de mensen die dachten dat Rob J. “wel sympathiek” was. Sympathiek! Alsof je een land kunt runnen met sympathie.

Ik zeg het u eerlijk: ik ben er klaar mee. Maar ik geef niet op. Want zolang ik leef, zal ik blijven vechten voor Nederland. Het échte Nederland. Het Nederland dat nooit, maar dan ook nooit, voor iemand als Rob J. zou kiezen.

Buy Me a Duvel
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
Blonde Hond

Related Posts

Blonde Hond op zondag: Sluit alle universiteiten in Nederland!

Vaccinatieplicht beperkt zich tot ongevaccineerden

Woningnood: Verplicht samenwonen als onvermijdelijke oplossing

Reacties staan uit

ikwasinharen.nl
Doneren?

Recente financiële misstappen

@1982 — “Suuz het volgende bakkie pleur of thee met taart is van mij!”

PadThaiPivo — “Suuz! Ik haw no alles lêzen. Dat fertsjinnet in vlaai!”

Corrie — “Voor de thee van Suuz.”

PadThaiPivo — “Heb je daar dan wel een Duvel voor?”

Bartholomeus — “-”

Buy Me a Duvel

Schrijvers
  • Blonde Hond
  • Carla Chemtrail
  • Dichter tegen Wil en Dank
  • A Dutchman i Norge
  • Ik was in Haren
  • Luiz du la Pelz
  • Suuz Sjravelt
IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.