Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Afschrikwekkende posters bij Moskee

0
Door Ik was in Haren op 3 maart 2018 Alledaags

Je kunt wel heel de dag op Twitter gaan zitten blèren dat de islam kudt is en veel ellende met zich medebrengt, vervolgens gefrustreerd in bed stappen en de volgende dag gewoon weer je zelfde jankverhaal gaan houden, maar dat schiet natuurlijk geen reedt op. Daarom gaan wij van ikwasinharen.nl actie ondernemen.

Rokers worden tegenwoordig geconfronteerd met allerlei afzichtelijke plaatjes over de gevolgen van het roken. Misschien schrikt het mensen af die beginnen met roken. Zo lijkt het ons een uitstekend idee om bij moskeeën grote billboards te plaatsen voorzien van afbeeldingen, wat deze religie met zich mee kan brengen. Te denken valt aan foto’s van mishandelde vrouwen, misbruik van dieren, terroristische aanslagen, kindhuwelijken, in elkaar geslagen homo’s, en noem maar op.

Wellicht dat nieuwe bezoekers van een moskee een indruk krijgen van wat ze te wachten staat en kan het ze op andere gedachten brengen. Wij hebben voorzichtig gepeild en zowel de PVV als het Forum voor Democratie ziet liever helemaal geen moskeeën, maar als ze er dan toch komen of al staan, dan zouden deze waarschuwingsborden verplicht en duidelijk zichtbaar aanwezig moeten zijn.

Ikwasinharen.nl gaat in ieder geval in overleg met gemeentes om te kijken wat er haalbaar is. Zo proberen ook wij bij te dragen aan een stukje veiliger Nederland!

Buy Me a Duvel
billboard geweld islam moskee
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
Ik was in Haren

Related Posts

#ikhaatvliegen deel 5

Pinkpop, dag 1: over grondzeilen en feestmeubilair

Kriebels en lachknobbels

Reacties staan uit

ikwasinharen.nl
Doneren?

Recente financiële misstappen

lssnbrg — “Ik wou koffie voor je kopen maar ik heb geen credit card”

@pronkie002 — “ ”

@1982 — “Suuz het volgende bakkie pleur of thee met taart is van mij!”

PadThaiPivo — “Suuz! Ik haw no alles lêzen. Dat fertsjinnet in vlaai!”

Corrie — “Voor de thee van Suuz.”

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond
  • Carla Chemtrail
  • Dichter tegen Wil en Dank
  • A Dutchman i Norge
  • Ik was in Haren
  • Luiz du la Pelz
  • Suuz Sjravelt
IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.