Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Alcohol verkort je leven? Onzin!

2
Door Ik was in Haren op 14 april 2018 Alledaags

In de media verscheen deze week ineens het bericht dat alcohol je leven zou verkorten. Met ieder glas alcohol krijg je 30 minuten eerder een tuintje met bloemen en oude foto’s op je buik. IWIH heeft maar liefst 11 hele dagen geen druppel alcohol op. Na de eerste dag moest iedereen in z’n buurt het al ontgelden. Het vrouwmens en de kat ontweken IWIH al na de tweede dag. De collega’s op z’n werk werden standaard met een “Donder tiefstraal op!” terug begroet. En tijdens de rit naar z’n werk, reed hij met de claxon ingedrukt met 175 km per uur over de linkerbaan. Kortom, IWIH zat niet zo goed in z’n humeur.

Gisterenavond ging IWIH met vrienden uit eten en dan móet je dus gezellig zijn. Tijdens het eten na twee glazen Duvel kwam hij eindelijk weer een beetje tot zichzelf en kon hij deelnemen aan de conversatie. En na het derde glas kon hij zelfs ook nog lachen. Eenmaal terug van het eten stonden er nog Duvels triple hop in de koelkast. En aangezien dat je van gamen ontzettende dorst krijgt, heeft hij er daar ook nog 3 van op. IWIH was eindelijk weer de oude. Alleen toen IWIH vanmorgen z’n bed uitstapte had hij een flinke kater. Een kater vertelt je niet dat je teveel gedronken hebt, maar dat je lichaam moet wennen aan een bepaalde hoeveelheid alcohol. Je bent dus onvoldoende getraind.

Alcohol zorgt ervoor dat IWIH de mensen in z’n omgeving uit kan staan. Met voldoende alcohol zijn de mensen om hem heen nog steeds oerdom en vervelend, maar de alcohol verzacht de infantiliteit van deze idioten. Eigenlijk is her gewoon noodzaak om te zuipen, wil je een gesprek aangaan met de gemiddelde Nederlander. Zonder de alcohol had IWIH zich al lang opgeknoopt. En dat verkort je leven pas echt. Bovendien wat voor leven heb je eigenlijk als je niet drinkt? Wat blijft er dan nog voor vreugde over in je leven als slaaf van onze consumptiemaatschappij? Het advies van ikwasinharen.nl luidt dan ook: drink minimaal 5 glazen per dag en in het weekend zoveel als je er op kunt. Proost!

Buy Me a Duvel
alcohol infantiliteit levensverwachting
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
Ik was in Haren

Related Posts

Bodybalance, over strijders en godinnen

Bellen is altijd overbodig

Autodrama en garageleed

2 reacties

  1. groetenuiteerbeek op 20 april 2018 09:53

    Vooral bij vrouwen is wetenschappelijk aangetoond dat autorijden beter gaat na het nuttigen van alcohol. Vooral het parkeren.

  2. Pingback: Alcohol verkort je leven? Onzin! — ikwasinharen.nl – Groeten uit Eerbeek

ikwasinharen.nl

STEUN ONS!

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond

    Trots PVV-lid dat wekelijks de maatschappij voor jullie analyseert.

  • Carla Chemtrail

    Houdt al jaren de lucht in de gaten en deelt haar bevindingen trouw in haar luchtlogboek, voor wie nog steeds denkt dat een blauwe lucht toeval is.

  • Dichter tegen Wil en Dank

    De dichter die liever niet zou dichten, maar geen keus heeft. Een borrel maakt het leven dragelijk.

  • A Dutchman i Norge

    Een Nederlander die naar Noorwegen verhuisde en sindsdien regelmatig verslag doet van alles wat daar net even anders, duurder of kouder is.

  • Ik was in Haren

    Schrijft al vele jaren over de wereld die hem telkens teleurstelt, bij voorkeur met een Duveltje in de hand en hij heeft weinig vertrouwen in de rest.

  • Luiz du la Pelz

    Komt en gaat zoals een slechte smartlap: wij kijken uit naar zijn wederkomst.

  • Suuz Sjravelt

    De positieve uitzondering in dit pessimistische gezelschap, met verhalen over het gewone leven en een optimisme dat de rest hier niet begrijpt.

IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.