Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Beste Peter R #staystrongappie

0
Door overwin op 7 januari 2018 Alledaags,Sport

money-2033591__480Een meer dan interessante zaak heb je binnen gesleept bij je kersverse letselschade/advies/onrechtmatigedaad-kantoor. Wij verheugen ons al op RTL Boulevard waar je ongetwijfeld jouw totaal niet relevante en uiterst objectieve mening zal geven. Vanuit kantoor stuur je een persbericht (en daar laten we het voorlopig bij) en vanuit privé-oogpunt ben je een goed betaald expert over ongeveer alles waar je maar expert in kunt zijn. Je hebt in ieder geval een uitdrukkelijk mening over alles en dat moet betaald worden.

Want dokken zullen ze bij Ajax en/of de KNVB. Of en wanneer Nouri is verteld dat hij een (wellicht zeldzame) hartafwijking had doet nu niet meer ter zake.

De kans is immers uiterst groot dat Nouri wel degelijk is verteld over deze hartafwijking maar dat Nouri, voetballer in hart en nieren, straatvechter en bovenal een heel goed voetballer, thuis niks heeft gezegd, omdat het allemaal wel mee viel volgens de artsen.

Dat het dus helemaal niet mee viel kwam naar voren toen hij ineenzakte. Toen niemand wist wat te doen. Toen men veel te laat begon met reanimeren. Toen veel te laat de ambulance arriveerde. Natuurlijk wist Nouri het (veronderstelling). Heeft hij thuis niks gezegd (veronderstelling). Omdat hij dondersgoed wist dat zijn vader of moeder of beiden hem naar de cardioloog zouden slepen en dat was nou net niet wat Nouri wilde. Nouri wilde voetballen. Niks meer en niks minder. En wij begrijpen dat dondersgoed van Nouri. Aan Peter R. nu de schone taak om te ‘bewijzen’ wat de KNVB en/of Ajax  en/of Nour wel of niet gezegd heeft.

Wij volgen de zaak op de voet.

Buy Me a Duvel
Ajax hartafwijking KNVB Nouri reanimeren Voetbal
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
overwin

Related Posts

Bodybalance, over strijders en godinnen

Bellen is altijd overbodig

Autodrama en garageleed

Reacties staan uit

ikwasinharen.nl

STEUN ONS!

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond

    Trots PVV-lid dat wekelijks de maatschappij voor jullie analyseert.

  • Carla Chemtrail

    Houdt al jaren de lucht in de gaten en deelt haar bevindingen trouw in haar luchtlogboek, voor wie nog steeds denkt dat een blauwe lucht toeval is.

  • Dichter tegen Wil en Dank

    De dichter die liever niet zou dichten, maar geen keus heeft. Een borrel maakt het leven dragelijk.

  • A Dutchman i Norge

    Een Nederlander die naar Noorwegen verhuisde en sindsdien regelmatig verslag doet van alles wat daar net even anders, duurder of kouder is.

  • Ik was in Haren

    Schrijft al vele jaren over de wereld die hem telkens teleurstelt, bij voorkeur met een Duveltje in de hand en hij heeft weinig vertrouwen in de rest.

  • Luiz du la Pelz

    Komt en gaat zoals een slechte smartlap: wij kijken uit naar zijn wederkomst.

  • Suuz Sjravelt

    De positieve uitzondering in dit pessimistische gezelschap, met verhalen over het gewone leven en een optimisme dat de rest hier niet begrijpt.

IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.