Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Denk trolt Dion Graus

0
Door Supermatthijs op 28 september 2017 Alledaags,Nieuws,Politiek

Het was weer even van dik hout zaagt men planken in de 2e kamer. Een stevige botsing tussen Dion Graus (PVV) en Selçuk Öztürk (DENK) tijdens een debat over ritueel slachten. De engrechtse media maakt er direct van dat Denk de PVV voor nazi’s heeft uitgemaakt maar wie neemt TPO en consorten nog serieus? Vrouwenmepper en zelfbenoemd ridder van de bruine hemden brigade Dion Graus ging weer eens ouderwets uit zijn plaat over uitsluitend het ritueel slachten van moslims want oh wat zielig voor alle lieve diertjes. Öztürk merkte op dat in de jaren 30 het ook zo begon met maatregelen tegen de joden in Duitsland en had daarmee best een goed punt. Het ritueel slachten is voor de PVV natuurlijk vooral een stok om de islamitische hond te slaan. Over het ritueel slachten van hun vrienden uit Israël hoor je ze niet zoveel. Maar het is toch minder erg, zoals bij alles, als een niet-moslim iets doet. De grote denker en financieel expert van de PVV Graus speelde weer eens, met het schuim op zijn bek, de vermoorde onschuld want volgens hem zijn ze op dit punt wel heel consequent bij de PVV. En daar heeft ridder Dion dan wel weer een punt. De uit de PvdA gegooide Öztürk noemde Graus vervolgens een knuffelpoliticus en dat was ook wel weer humor. Altijd lastig als mensen je gaan bestoken met je eigen retoriek. Gelukkig voor Graus zette de kamervoorzitter uiteindelijk de microfoon uit van de lange arm van Erdogan.

Buy Me a Duvel
Denk dion graus Öztürk pvv
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
Supermatthijs

Related Posts

Nederland gaat ten onder aan vogelstront

Bodybalance, over strijders en godinnen

Hitte is de schuld van buitenlanders

Reacties staan uit

ikwasinharen.nl

STEUN ONS!

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond

    Trots PVV-lid dat wekelijks de maatschappij voor jullie analyseert.

  • Carla Chemtrail

    Houdt al jaren de lucht in de gaten en deelt haar bevindingen trouw in haar luchtlogboek, voor wie nog steeds denkt dat een blauwe lucht toeval is.

  • Dichter tegen Wil en Dank

    De dichter die liever niet zou dichten, maar geen keus heeft. Een borrel maakt het leven dragelijk.

  • A Dutchman i Norge

    Een Nederlander die naar Noorwegen verhuisde en sindsdien regelmatig verslag doet van alles wat daar net even anders, duurder of kouder is.

  • Ik was in Haren

    Schrijft al vele jaren over de wereld die hem telkens teleurstelt, bij voorkeur met een Duveltje in de hand en hij heeft weinig vertrouwen in de rest.

  • Luiz du la Pelz

    Komt en gaat zoals een slechte smartlap: wij kijken uit naar zijn wederkomst.

  • Suuz Sjravelt

    De positieve uitzondering in dit pessimistische gezelschap, met verhalen over het gewone leven en een optimisme dat de rest hier niet begrijpt.

IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.