Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Frauderen moet je leren

0
Door overwin op 21 april 2018 Alledaags,Nieuws

money-2180330__480Kabinet wil fraude en fouten in zorg terugdringen kopt de NOS. Het kabinet wil minder ‘onrechtmatigheden’ bij declaraties in de zorg. Het kan om bewuste fraude gaan, waarbij mensen opzettelijk de regels verkeerd toepassen om daar financieel beter van te worden. Maar het komt ook geregeld voor dat mensen per ongeluk een fout maken. Bijvoorbeeld doordat ze niet goed opletten of doordat regels onduidelijk zijn. Per ongeluk met andermans geld in je zakken lopen dus.

Fraude is van alle tijden. Fraude bestaat en zal altijd blijven bestaan. Fraude met kinderbijslag, zorgtoeslag, kindgebonden budget, fraude met uitkeringen in welke vorm dan ook. Fraude bij verenigingen, stichtingen, banken en belastingen. Waar de mens is, is fraude. En waar met gratis geld wordt gestrooid wordt gefraudeerd. Simpelweg omdat gratis geld niet bestaat. Dat is de reden dat er zo goed gefraudeerd mee wordt. Kinderen die niet bestaan of die in het buitenland wonen opvoeren aan de instanties is een vorm van fraude die Nederland inmiddels aardig onder controle lijkt te hebben. En banken die frauderen is onderhand gemeengoed. Tulpen, kaas en bankfraude. Maar Nederlanders vinden één fraude toch het ergst en dat is de fraude van ‘Goede Doelen’.

Dat vinden we niet leuk, maar ondertussen blijven Goede Doelen geld vangen van verschillende instanties en particulieren. Met als grootste geldschieter natuurlijk de Postcodeloterij. De loterij die ons voorhoudt dat wanneer je meespeelt er een enorme kans is om miljonair te worden. In ieder geval genoeg geld om je leven lang op de luie krent te zitten. Of genoeg geld om een stichting te beginnen, waarvoor je dan weer geld kunt vangen. Bij wie? Inderdaad, bij diezelfde Postcodeloterij.

Frauderen moet je leren en de Postcodeloterij leert je graag hoe dat moet. En neem van mij aan, niet alleen de Postcodeloterij.

Buy Me a Duvel
fraude goede doelen kabinet wil fraude in zorg terugdringen zorgfraude
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
overwin

Related Posts

Nederland gaat ten onder aan vogelstront

Bodybalance, over strijders en godinnen

Hitte is de schuld van buitenlanders

Reacties staan uit

ikwasinharen.nl

STEUN ONS!

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond

    Trots PVV-lid dat wekelijks de maatschappij voor jullie analyseert.

  • Carla Chemtrail

    Houdt al jaren de lucht in de gaten en deelt haar bevindingen trouw in haar luchtlogboek, voor wie nog steeds denkt dat een blauwe lucht toeval is.

  • Dichter tegen Wil en Dank

    De dichter die liever niet zou dichten, maar geen keus heeft. Een borrel maakt het leven dragelijk.

  • A Dutchman i Norge

    Een Nederlander die naar Noorwegen verhuisde en sindsdien regelmatig verslag doet van alles wat daar net even anders, duurder of kouder is.

  • Ik was in Haren

    Schrijft al vele jaren over de wereld die hem telkens teleurstelt, bij voorkeur met een Duveltje in de hand en hij heeft weinig vertrouwen in de rest.

  • Luiz du la Pelz

    Komt en gaat zoals een slechte smartlap: wij kijken uit naar zijn wederkomst.

  • Suuz Sjravelt

    De positieve uitzondering in dit pessimistische gezelschap, met verhalen over het gewone leven en een optimisme dat de rest hier niet begrijpt.

IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.