Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Geen gewone Nederlander!

0
Door overwin op 16 oktober 2017 Alledaags

netherlands-674697__480Mark Rutte had het tijdens het Kamerdebat over de normale Nederlander. Op de vraag wie dan die normale Nederlander is, kwam uiteraard geen fatsoenlijke antwoord. Voor mij was het wel meteen duidelijk. Ik ben geen normale Nederlander en zeker geen gewone Nederlander. Ik ben een ongewone Nederlander want ik doe dingen die tegenwoordig heel abnormaal zijn.

Immers:
Ik betaal mijn rekeningen op tijd
Ik steel niet
Ik rook niet
Ik drink niet
Ik rijd (bijna) nooit te hard
Ik rijd nooit door rood
Ik bel of app niet wanneer ik rijd
Ik verkracht geen mensen
Ik vermoord geen mensen

En toch komt er de minste of geringste wanbetaling de deurwaarder bij mij langs. Word ik bij de kleinste verkeersovertreding beboet, krijg een taakstraf of word in de cel gegooid. En ik krijg bij een van deze overtredingen never nooit meer een verklaring omtrent gedrag.

Met andere woorden; de gewone Nederlander steelt, rookt, drinkt, betaalt zijn boetes nooit, betaalt zijn rekeningen helemaal niet en mag wanneer hij maar zin heeft iemand verkrachten en/of vermoorden.

Misschien moet ik toch maar eens een gewone Nederlander worden.

Buy Me a Duvel
gewone Nederlander
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
overwin

Related Posts

Bodybalance, over strijders en godinnen

Bellen is altijd overbodig

Autodrama en garageleed

Reacties staan uit

ikwasinharen.nl

STEUN ONS!

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond

    Trots PVV-lid dat wekelijks de maatschappij voor jullie analyseert.

  • Carla Chemtrail

    Houdt al jaren de lucht in de gaten en deelt haar bevindingen trouw in haar luchtlogboek, voor wie nog steeds denkt dat een blauwe lucht toeval is.

  • Dichter tegen Wil en Dank

    De dichter die liever niet zou dichten, maar geen keus heeft. Een borrel maakt het leven dragelijk.

  • A Dutchman i Norge

    Een Nederlander die naar Noorwegen verhuisde en sindsdien regelmatig verslag doet van alles wat daar net even anders, duurder of kouder is.

  • Ik was in Haren

    Schrijft al vele jaren over de wereld die hem telkens teleurstelt, bij voorkeur met een Duveltje in de hand en hij heeft weinig vertrouwen in de rest.

  • Luiz du la Pelz

    Komt en gaat zoals een slechte smartlap: wij kijken uit naar zijn wederkomst.

  • Suuz Sjravelt

    De positieve uitzondering in dit pessimistische gezelschap, met verhalen over het gewone leven en een optimisme dat de rest hier niet begrijpt.

IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.