Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Mijn vier jongens zijn #sirewaardig

0
Door overwin op 27 juli 2017 Alledaags,Nieuws

Eindelijk heb ik eens iets goed gedaan in mijn leven. Ik heb vier jongens groot gebracht geheel volgens de laatste richtlijnen van SIRE.

Een korte samenvatting voor alle ouders die zich nu zorgen maken over het feit of ze het wel of niet goed doen, of geheel handelen volgens de nieuwste reclamecampagne van Sire.

Maak u geen zorgen.

Mijn oudste drie jongens, ja ik heb inderdaad vier jongens, waren altijd buiten. Voetballen, ruiten intrappen, wel of niet bewust, fietsen jatten, zuipen tot je er bij neer valt, ja ook voor hun 18e verjaardag, te koop borden verplaatsen van de ene naar de andere tuin, poepen in de voortuin van de buurman waar ze een hekel aan hadden, de bibigun afvuren op het net geschilderde achterraam van dezelfde buurman, trampolinespringen en dan over de schutting kijken bij een andere buurman.
Een van hen is ooit door de politie gevonden in een plantenbak in Den Haag nadat zijn vrienden wat lampen hadden losgedraaid bij een etalage.
De ander is opgepakt door de politie omdat hij met Sint Maarten mandarijnen had gegooid tegen een etalageruit omdat hij geen mandarijnen lust.
De volgende werd achterna gezeten door de politie omdat ze met een groep wat fietsen hadden ‘verplaatst’ en daarna tot overmaat een loslopend meisje zomaar hadden aangesproken.

Maar gelukkig blijkt uit de gisteren gelanceerde campagne dat het ‘echte’ jongens zijn, gewoon omdat ik er nooit iets van heb gezegd en ze hun gang heb laten gaan. Daarbij is het ook nog helemaal goedgekomen met de heren. Ze zijn inmiddels afgestudeerd en hebben net als de campagnemannen van Sire een oerdegelijke kantoorbaan.

Alleen in het weekend trappen ze nog een balletje zo links en rechts.

Over nummer vier maak ik me echter wel wat zorgen. Die zit graag achter de computer, hij wil immers gamedeveloper worden. Misschien moet hij toch maar eens wat meer met zijn broers optrekken. Samen naar de sportschool of gewoon ouderwets fietsen jatten en ruiten ingooien dan komt het ook met hem ongetwijfeld wel goed.

Wegens privacyredenen plaats ik geen foto’s van de heren.

Buy Me a Duvel
jongens ravotten sire stelen voetballen
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
overwin

Related Posts

Nederland gaat ten onder aan vogelstront

Bodybalance, over strijders en godinnen

Hitte is de schuld van buitenlanders

Reacties staan uit

ikwasinharen.nl

STEUN ONS!

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond

    Trots PVV-lid dat wekelijks de maatschappij voor jullie analyseert.

  • Carla Chemtrail

    Houdt al jaren de lucht in de gaten en deelt haar bevindingen trouw in haar luchtlogboek, voor wie nog steeds denkt dat een blauwe lucht toeval is.

  • Dichter tegen Wil en Dank

    De dichter die liever niet zou dichten, maar geen keus heeft. Een borrel maakt het leven dragelijk.

  • A Dutchman i Norge

    Een Nederlander die naar Noorwegen verhuisde en sindsdien regelmatig verslag doet van alles wat daar net even anders, duurder of kouder is.

  • Ik was in Haren

    Schrijft al vele jaren over de wereld die hem telkens teleurstelt, bij voorkeur met een Duveltje in de hand en hij heeft weinig vertrouwen in de rest.

  • Luiz du la Pelz

    Komt en gaat zoals een slechte smartlap: wij kijken uit naar zijn wederkomst.

  • Suuz Sjravelt

    De positieve uitzondering in dit pessimistische gezelschap, met verhalen over het gewone leven en een optimisme dat de rest hier niet begrijpt.

IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.