Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Nederland koopt massaal dennenappels voor 5 euro in een gigaplasticdoos!!

1
Door Ik was in Haren op 3 december 2018 Alledaags,Amusement,Internet,Nieuws

DtVdOBCXcAE-z-lIn een compleet rampjaar voor ikwasinharen.nl hebben we aan het einde van 2018 toch nog een hoogtepuntje bereikt. Terwijl de ene na de ander columnist dood ging, met ruzie vertrok, ziek werd, te links was, te rechts was, nog een keer ziek werd en wederom met ruzie vertrok, hebben we ondanks alles de krant gehaald. Even voor de jeugdige lezers; een krant is een soort tijdschrift van papier waar mensen allemaal ANP-berichtjes in geplakt hebben en dat dubbelgevouwen pak papier valt dan elke dag op de deurmat van 70-plussers. Nou, dat heeft IWIH dus maar mooi voor elkaar gekregen. De Telegraaf kwam een tweetje van IWIH himself op het spoor en hop wereldnieuws. IWIH liep in de Intratuin (dat is sowieso al nieuws) en zag twee dennenappels in de schappen liggen. Niet voor 1 cent, nee voor 2.50 euro per stuk! Wij herhalen: 2.50 per dennenappel. U koopt dus een stukje natuur voor 5 euro bij de Intratuin. Gelukkig zit er wel een plastic doos omheen waar een walvis de hik van krijgt. U betaalt dus eigenlijk 5 euro voor een plastic doos want dennenappels liggen doorgaans gratis in het bos. Nederland o Nederland u bent ongelofelijk doorgedraaid.

 

Okay. Nederland is af. De dennenappels die ik van mijn stoepje veeg worden bij de @intratuin voor 5 euro per twee verkocht. De mensen zijn compleet geschift! pic.twitter.com/91C0987Xm9

— Ik was in Haren (@IkwasinHaren) December 1, 2018

Buy Me a Duvel
Dennenappels voor 5 euro Intratuin kerstinkopen
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
Ik was in Haren

Related Posts

Marbella

Nederland gaat ten onder aan vogelstront

Bodybalance, over strijders en godinnen

1 reactie

  1. Pingback: TOP 10 POPULAIRSTE COLUMNS VAN 2018 | ikwasinharen.nl

ikwasinharen.nl

steun ons!

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond

    Trots PVV-lid dat wekelijks de maatschappij voor jullie analyseert.

  • Carla Chemtrail

    Houdt al jaren de lucht in de gaten en deelt haar bevindingen trouw in haar luchtlogboek, voor wie nog steeds denkt dat een blauwe lucht toeval is.

  • Dichter tegen Wil en Dank

    De dichter die liever niet zou dichten, maar geen keus heeft. Een borrel maakt het leven dragelijk.

  • A Dutchman i Norge

    Een Nederlander die naar Noorwegen verhuisde en sindsdien regelmatig verslag doet van alles wat daar net even anders, duurder of kouder is.

  • Ik was in Haren

    Schrijft al vele jaren over de wereld die hem telkens teleurstelt, bij voorkeur met een Duveltje in de hand en hij heeft weinig vertrouwen in de rest.

  • Luiz du la Pelz

    Komt en gaat zoals een slechte smartlap: wij kijken uit naar zijn wederkomst.

  • Suuz Sjravelt

    De positieve uitzondering in dit pessimistische gezelschap, met verhalen over het gewone leven en een optimisme dat de rest hier niet begrijpt.

IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.