Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Opdat wij nooit vergeten – Robert Long

0
Door Luiz du la Pelz op 2 november 2023 Amusement,Geschiedenis

Opeens zagen we op X dat Robert Long trending was. Wat plezierig dat anno 2023 Robert Long trending is. Wij weten ook niet precies waarom Robert Long trending was, maar dat had iets te maken met een man met oogglitters in zijn anus. Wij vinden het prima, als dat de reden moet zijn om Robert Long trending te maken, dan mag elke man oogglitters in zijn anus proppen. Zo makkelijk zijn wij. Henk! Ja? Prop oogglitters in je anus! Waarom? Dan wordt Robert Long trending op X! Ok!! Robert Long is veel te vroeg heengegaan, maar als hij vandaag neerkijkt op Nederland dan zal Robert blij zijn dat hij in het stille heilige niets is verdwenen. Want het huidige Nederland is een onsteriele IC waar de patiënt van 11 jaar onvruchtbaar wordt gesneden door artsen met een clownsneusje op en de media zenden dat live uit op NPO 1, 2 en 3 en daarna staat heel D66 op de talkshowtafel te dansen. Enfin. Luister vandaag Robert Long. En morgen ook. Opdat wij niet vergeten. Hier een mooi nummer over homoseksualiteit. U weet wel, homo’s. Homo’s, die al sinds de uitvinding van de televisie op de Nederlandse tv zijn. Zelfs al sinds de uitvinding van het variatie op de bühne staan. Zulke homo’s bestaan al sinds 1636 gewoon in Nederland. Zonder problemen. Leve de homo’s! Leve Robert Long.

Buy Me a Duvel
Baudet D66 Nederlandse muziek Robert Long
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
Luiz du la Pelz

Related Posts

DJ’s stelen de show van de MC

Pinkpop, dag 4: Limburgs uurtje en lauwe wijn

IkwasinHaren biedt excuses aan voor het slavernijverleden

Reacties staan uit

ikwasinharen.nl

STEUN ONS!

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond

    Trots PVV-lid dat wekelijks de maatschappij voor jullie analyseert.

  • Carla Chemtrail

    Houdt al jaren de lucht in de gaten en deelt haar bevindingen trouw in haar luchtlogboek, voor wie nog steeds denkt dat een blauwe lucht toeval is.

  • Dichter tegen Wil en Dank

    De dichter die liever niet zou dichten, maar geen keus heeft. Een borrel maakt het leven dragelijk.

  • A Dutchman i Norge

    Een Nederlander die naar Noorwegen verhuisde en sindsdien regelmatig verslag doet van alles wat daar net even anders, duurder of kouder is.

  • Ik was in Haren

    Schrijft al vele jaren over de wereld die hem telkens teleurstelt, bij voorkeur met een Duveltje in de hand en hij heeft weinig vertrouwen in de rest.

  • Luiz du la Pelz

    Komt en gaat zoals een slechte smartlap: wij kijken uit naar zijn wederkomst.

  • Suuz Sjravelt

    De positieve uitzondering in dit pessimistische gezelschap, met verhalen over het gewone leven en een optimisme dat de rest hier niet begrijpt.

IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.