Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Saskia Noort wil nog meer immigranten op haar zolder

0
Door Ik was in Haren op 11 augustus 2019 Alledaags,Amusement,Internet,Nieuws

EBrHN9TX4AA7q0FDeugtweetalarm! Er is een deugtweet van Saskia ‘Ik ga van Twitter af o nee toch niet’ Noort. Houd van Kluun o nee toch niet. Van wie heeft Saskia wel altijd al gehouden? In dit geval gaat het over Richard Gere. Dé Richard Gere. Held in An Officer and a Gentleman, onforgettable in Chicago en onweerstaanbaar in Pretty Woman. Persona non grata in India (mooi verhaal). Hoe dan ook, je zou kunnen stellen dat Richard Gere de natte droom is van veel vrouwen boven een bepaalde leeftijd en bovenal die van Saskia Noort. Richard (op de redactie dachten we al jaren dat hij dood was maar wij waren in de war met die Dirty Dancinggozer) ontfermt zich als een echte Tibetboedist heel genereus over tientallen moslimvluchtelingen. Vreemd genoeg allemaal mannen. Vindt Saskia vast niet erg nu Saskia wederom vrijgezel is. De schrijfster is in haar nopjes met al die nieuwe testosteronbommen en zet daarom boven de beruchte tweet van die uitgerangeerde acteur ‘altijd van hem gehouden’. Zal Saskia ook nog van Richard houden als hij haar voorstelt om zich samen met hem over deze radeloze hersen- en kaakchirurgen, tandartsen en psychiaters te ontfermen (op haar zolder). Totdat zij samen aan de nieuwe Europeanen de taal hebben geleerd zodat zij zich daarna nuttig kunnen gaan maken in diverse Universiteitsziekenhuizen? Of geven de schrijfster bekend van dat ene boek uit 1956 en de acteur bekend van die ene film uit 1832 dan niet thuis? Gaat hun betrokkenheid verder dan een bezoekje aan de boot en een retweet met ‘hou altijd van hem’? Laat me raden; net als Saskia ons beloofde van Twitter te verdwijnen zullen ook deze woorden wel niet heel veel, zo niet niks waard zijn. De liefde lijkt bij Saskia nooit zo heel diep te zitten.

Screenshot_20190811-191418_Twitter

 

 

Buy Me a Duvel
Deugen Mensenhandel Richard Gere Saskia Noort
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
Ik was in Haren

Related Posts

Marbella

Nederland gaat ten onder aan vogelstront

Bodybalance, over strijders en godinnen

Reacties staan uit

ikwasinharen.nl

steun ons!

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond

    Trots PVV-lid dat wekelijks de maatschappij voor jullie analyseert.

  • Carla Chemtrail

    Houdt al jaren de lucht in de gaten en deelt haar bevindingen trouw in haar luchtlogboek, voor wie nog steeds denkt dat een blauwe lucht toeval is.

  • Dichter tegen Wil en Dank

    De dichter die liever niet zou dichten, maar geen keus heeft. Een borrel maakt het leven dragelijk.

  • A Dutchman i Norge

    Een Nederlander die naar Noorwegen verhuisde en sindsdien regelmatig verslag doet van alles wat daar net even anders, duurder of kouder is.

  • Ik was in Haren

    Schrijft al vele jaren over de wereld die hem telkens teleurstelt, bij voorkeur met een Duveltje in de hand en hij heeft weinig vertrouwen in de rest.

  • Luiz du la Pelz

    Komt en gaat zoals een slechte smartlap: wij kijken uit naar zijn wederkomst.

  • Suuz Sjravelt

    De positieve uitzondering in dit pessimistische gezelschap, met verhalen over het gewone leven en een optimisme dat de rest hier niet begrijpt.

IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.