Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Annie hou jij mijn tassie ff vast

0
Door overwin op 13 juni 2017 Nieuws,Politiek

receipts-1372960__480

Annie, zou jij heel misschien mijn tasje kunnen vasthouden, daar zitten namelijk mijn bonnen in en daar wil ik van af. Uiteraard zou ik ze zelf kunnen weggooien maar dan krijg ik gezeik met de belasting en dat wil ik, als brave burger, niet.
Aangezien bewezen is dat jij geen gezeik krijgt met de belasting of met de partij of met de EU of met wie dan ook, verzoek ik je vriendelijk doch dringend om mijn tas met mijn bonnen even in bewaring te nemen en deze vervolgens op de (alleen) voor jou (en waarschijnlijk je collega’s) bekende wijze kwijt te raken.
Moet lukken toch.

Buy Me a Duvel
Annie Schreijer-Pierik bonnetjesaffaire CDA
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
overwin

Related Posts

Nederland gaat ten onder aan vogelstront

Hitte is de schuld van buitenlanders

Douche maximaal 5 minuten per dag

Reacties staan uit

ikwasinharen.nl

STEUN ONS!

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond

    Trots PVV-lid dat wekelijks de maatschappij voor jullie analyseert.

  • Carla Chemtrail

    Houdt al jaren de lucht in de gaten en deelt haar bevindingen trouw in haar luchtlogboek, voor wie nog steeds denkt dat een blauwe lucht toeval is.

  • Dichter tegen Wil en Dank

    De dichter die liever niet zou dichten, maar geen keus heeft. Een borrel maakt het leven dragelijk.

  • A Dutchman i Norge

    Een Nederlander die naar Noorwegen verhuisde en sindsdien regelmatig verslag doet van alles wat daar net even anders, duurder of kouder is.

  • Ik was in Haren

    Schrijft al vele jaren over de wereld die hem telkens teleurstelt, bij voorkeur met een Duveltje in de hand en hij heeft weinig vertrouwen in de rest.

  • Luiz du la Pelz

    Komt en gaat zoals een slechte smartlap: wij kijken uit naar zijn wederkomst.

  • Suuz Sjravelt

    De positieve uitzondering in dit pessimistische gezelschap, met verhalen over het gewone leven en een optimisme dat de rest hier niet begrijpt.

IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.