Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Bontes niet welkom

0
Door Supermatthijs op 30 mei 2015 Nieuws,Politiek

Louis Bontes, één van die inmiddels ontelbare dissidenten van de PVV, mag Rusland niet meer in van de almachtige tsaar Vladimir de Knettergekke . Zelf denkt Louis dat dit komt door zijn opstelling inzake MH17 en eigenlijk denk ik dat ook wel. Poetin zal wel gedacht hebben: Mijn god die kerel is nog veel gekker dan ikzelf. En dat wil wat zeggen. Louis riep namelijk al, terwijl de rookdampen van de ramp nog niet waren opgetrokken, om special forces om daar die russen eens een poepie te laten ruiken. Als voormalig politie agentje hoef je Louis natuurlijk niks te vertellen over adequaat optreden. Dat zit hem als het ware in zijn bloed. Als hij ook maar denkt dat er ergens iets staat te gebeuren heeft hij al handenvol kamervragen ingediend. Waarvan wij de belastingbetalers dan de kosten op mogen hoesten maar dit terzijde. Dan kan Bontes daar vanaf de zijlijn weer eens enorm flink over gaan lopen doen want verder dienen ze eigenlijk geen doel. Bontes was dus, na uit de PVV te zijn gezet vanwege kritiek op o.a. de grote blonde leider, lid Bontes, de groep Bontes/van Klaveren en later weer van VNL. Daar vertrok hij ook weer nadat ze de uit zijn ambt gezette advocaat Bram Moszkowicz boven hem verkozen als partijleider. Wees echter niet bang, Louis zit nog gewoon in de kamer (nu weer voor groep Bontes/van Klaveren geloof ik) om de belangen van alle ijzervreters in ons land te behartigen. Alleen in Rusland zullen ze het dus zonder hem moeten doen. Maar voor een beetje loze spierballentaal hebben ze hem daar ook niet echt nodig.

https://twitter.com/louis_bontes/status/490464537809002496

Buy Me a Duvel
Louis Bontes Moszkowicz Poetin pvv VNL
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
Supermatthijs

Related Posts

Nederland gaat ten onder aan vogelstront

Hitte is de schuld van buitenlanders

Douche maximaal 5 minuten per dag

Reacties staan uit

ikwasinharen.nl

STEUN ONS!

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond

    Trots PVV-lid dat wekelijks de maatschappij voor jullie analyseert.

  • Carla Chemtrail

    Houdt al jaren de lucht in de gaten en deelt haar bevindingen trouw in haar luchtlogboek, voor wie nog steeds denkt dat een blauwe lucht toeval is.

  • Dichter tegen Wil en Dank

    De dichter die liever niet zou dichten, maar geen keus heeft. Een borrel maakt het leven dragelijk.

  • A Dutchman i Norge

    Een Nederlander die naar Noorwegen verhuisde en sindsdien regelmatig verslag doet van alles wat daar net even anders, duurder of kouder is.

  • Ik was in Haren

    Schrijft al vele jaren over de wereld die hem telkens teleurstelt, bij voorkeur met een Duveltje in de hand en hij heeft weinig vertrouwen in de rest.

  • Luiz du la Pelz

    Komt en gaat zoals een slechte smartlap: wij kijken uit naar zijn wederkomst.

  • Suuz Sjravelt

    De positieve uitzondering in dit pessimistische gezelschap, met verhalen over het gewone leven en een optimisme dat de rest hier niet begrijpt.

IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.