Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Ikwasinharen.nl koopt huis voor een vluchteling

0
Door Eric Lee op 2 december 2015 Nieuws,Politiek

Tenminste, dat zijn we van plan. Dol enthousiast raakten wij op de redactie toen we hoorden van de drie dappere dames die voor een Pakistaanse (haha) ‘vluchteling’ een huis hadden gekocht zo viel te lezen in de Goedvolkskrant.

Nu denkt u wellicht, een huis kopen dat is toch enorm duur? Neehoor, gewoon even Euro 100.000 van je pa lenen en met drie powervrouwen nog Euro 20.000 van je spaarrekening afhalen. De crisis is per slot van rekening toch voorbij wist het NOS Journaal ons eergisteren te vertellen. De gemiddelde Nederlander heeft geld zat, dus een huis kopen voor een totale vreemde moet geen issue zijn.

We mogen ons gelukkig prijzen met dit soort initiatieven. Vandaar onze onvoorwaardelijke steun. Deze geplamuurde champagnedames verdienen alle aandacht. Om deze reden mogen ze vanavond het verhaal nog eens dunnetjes navertellen bij het immer objectieve #Pauw.

Maar echte aandacht krijgen ze natuurlijk op Ikwasinharen. Wij linken maar wat graag naar de website van de stichting. Volgens de website zoeken ze nog een nieuwe webmaster. Komt dat even mooi uit. De Ikwasinharen webmaster is nog op zoek naar een extra zakcentje tijdens de nachtelijke uurtjes en heeft zojuist zijn interesse per mail kenbaar gemaakt. Wij wachten in spanning op een reactie.

Buy Me a Duvel
AZC botox COA vluchteling
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
Eric Lee

Related Posts

Nederland gaat ten onder aan vogelstront

Hitte is de schuld van buitenlanders

Douche maximaal 5 minuten per dag

Reacties staan uit

ikwasinharen.nl

STEUN ONS!

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond

    Trots PVV-lid dat wekelijks de maatschappij voor jullie analyseert.

  • Carla Chemtrail

    Houdt al jaren de lucht in de gaten en deelt haar bevindingen trouw in haar luchtlogboek, voor wie nog steeds denkt dat een blauwe lucht toeval is.

  • Dichter tegen Wil en Dank

    De dichter die liever niet zou dichten, maar geen keus heeft. Een borrel maakt het leven dragelijk.

  • A Dutchman i Norge

    Een Nederlander die naar Noorwegen verhuisde en sindsdien regelmatig verslag doet van alles wat daar net even anders, duurder of kouder is.

  • Ik was in Haren

    Schrijft al vele jaren over de wereld die hem telkens teleurstelt, bij voorkeur met een Duveltje in de hand en hij heeft weinig vertrouwen in de rest.

  • Luiz du la Pelz

    Komt en gaat zoals een slechte smartlap: wij kijken uit naar zijn wederkomst.

  • Suuz Sjravelt

    De positieve uitzondering in dit pessimistische gezelschap, met verhalen over het gewone leven en een optimisme dat de rest hier niet begrijpt.

IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.