Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Ondanks Jesse Klaver – Leve de democratie

0
Door Luiz du la Pelz op 15 maart 2017 Nieuws,Politiek

demokratie-1536628_1280Er waren tijden dat stemlokaalmedewerkers in slaap vielen tijdens verkiezingen. Ze schrokken wakker als er plots een oud vrouwtje midden op de dag binnen kwam wandelen. Gebeurde nooit wat in de stemlokalen. Uit verveling vouwden  de vrijwilligers vliegtuigjes van de stembiljetten, gingen ze met het rode potlood op de wc-deur kalken of lazen ze in een adem heel de reeks van Harry Potter uit. Dit jaar moeten de vrijwilligers aan de bak. Er staan bij stemlokalen in Abcoude, Appelscha, Meppel en Vaals rijen met stemvee. De jongeren zijn bereikt door ene Jesse Klaver. Waarom precies weet niemand, maar hij heeft nogal een knap uiterlijk. Dan kom je in dit land best ver. Willen ze best voor betalen, die jongelui. Ze halen net hun rijbewijs, moeten ze ineens rekening gaan rijden, filetoeslag betalen, bandenspanningbelasting dokken en ruitenwisservloeistoftoeslag neertellen. Ook gaan jongeren binnenkort de arbeidsmarkt betreden. Komen ze van een koude kermis thuis als ze de helft van hun salaris moeten afstaan aan werkplekbelasting, koffietoeslag, vergaderaftrek, pauzeafdracht en broodtrommelheffing. Dan moet die Klaver wel heel knap zijn want een normaal mens trapt er niet in. Puberale kalverliefde. Jesse Kalver.

Ook de allochtonen worden eindelijk gehoord. Nooit naar omgekeken. Al decennia worden deze mensen kansen onthouden en arm gehouden. Hebben jaren geen subsidie, toeslag of bijslag gekregen. DENK is er eindelijk en nooit gehoorde medelanders van buitenlandse afkomst kunnen eindelijk stemmen op een partij die hen belieft. Eindelijk gaat die groep massaal naar de stembus en stemmen ze niet meer lafjes op de PvdA, maar op DENK. Zo horen ze bij de Nederlandse democratie en worden ze eindelijk gehoord en maken ze Nederland een beter land. Voor hen en voor ons. Eindelijk.

En mensen ouder dan 50 jaar. Worden ook gehoord. Door ene Krol. Heeft verstand van ontduiking, ontwijking, verdraaiing en doorsluizen. Alles om de portemonnee van ouderen op peil te houden. Natuurlijk gaan die naar de stembus. Je wilt geen dief van je eigen beurs zijn. Ook mensen die de hoop hadden opgegeven gaan naar de stembus. Nederland heeft zijn ballen getoond tegen Turkije en dat moet beloond worden. Rechts gaat naar de stembus. Links gaat naar de stembus. Marokkanen gaan naar de stembus. Ouderen, jongeren, christenen en moslims. Terroristen, fascisten en racisten. Vrouwen gaan naar de stembus. Vrouwen stemmen op vrouwen. Ludieke mensen gaan stemmen. Maakt niet uit van welke partij als de naam maar rijmt op rijstebrij. Iedereen gaat stemmen. Opkomst 100 procent. De verkiezingen zijn hot. En dat is maar goed ook. Ondanks Jesse Klaver. Leve de democratie.

Buy Me a Duvel
#TK17 broodtrommelheffing Denk Jesse Klaver Stemmen Verkiezingen 2017
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
Luiz du la Pelz

Related Posts

Nederland gaat ten onder aan vogelstront

Hitte is de schuld van buitenlanders

Douche maximaal 5 minuten per dag

Reacties staan uit

ikwasinharen.nl

STEUN ONS!

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond

    Trots PVV-lid dat wekelijks de maatschappij voor jullie analyseert.

  • Carla Chemtrail

    Houdt al jaren de lucht in de gaten en deelt haar bevindingen trouw in haar luchtlogboek, voor wie nog steeds denkt dat een blauwe lucht toeval is.

  • Dichter tegen Wil en Dank

    De dichter die liever niet zou dichten, maar geen keus heeft. Een borrel maakt het leven dragelijk.

  • A Dutchman i Norge

    Een Nederlander die naar Noorwegen verhuisde en sindsdien regelmatig verslag doet van alles wat daar net even anders, duurder of kouder is.

  • Ik was in Haren

    Schrijft al vele jaren over de wereld die hem telkens teleurstelt, bij voorkeur met een Duveltje in de hand en hij heeft weinig vertrouwen in de rest.

  • Luiz du la Pelz

    Komt en gaat zoals een slechte smartlap: wij kijken uit naar zijn wederkomst.

  • Suuz Sjravelt

    De positieve uitzondering in dit pessimistische gezelschap, met verhalen over het gewone leven en een optimisme dat de rest hier niet begrijpt.

IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.