Close Menu
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
Facebook X (Twitter) Bluesky
Facebook X (Twitter) Bluesky Threads
ikwasinharen.nl
  • Home
  • Nieuws
  • Politiek
  • Internet
  • Amusement
  • Geschiedenis
  • Culinair
  • Disclaimer
ikwasinharen.nl

Ard van der Steur kan pinguïns gaan voeren in Artis

1
Door Luiz du la Pelz op 25 januari 2017 Politiek

animal-1867125__340

De wens van Ard van der Steur (VVD) om in een dierentuin te gaan werken gaat weldra in vervulling. Na de verkiezingen kan de Minister van Schijnveiligheid gaan solliciteren bij Artis. Of misschien deze maand al. Want ondanks dat Ard zelf vindt dat hij goed bezig is, kan het zomaar zijn dat zijn eigen partij hem vroegtijdig bedankt voor bewezen diensten. Gouden handdruk en een bosje bloemen als hij maar zo snel mogelijk zijn droom achterna gaat.

Ard denkt dat Artis staat te springen om hem. Zwardlak van der Steur lijkt het geweldig om bij Artis te werken. Hij zal het daar uitstekend doen natuurlijk. Ard kennende vindt hij zich de beste dierentuinmedewerker die er ooit geweest is. Ard blijft zo lekker bescheiden dat hij zelfs eigenhandig de pinguïns gaat voeren. Zo is Ard. Mooi schouwspel krijg je dan. Terwijl Ard met zijn laarsjes aan de visjes in het water gooit, komt de penningmeester het verblijf in lopen om iets aan Ard te vragen.

“Ard?” Ard kijkt op terwijl hij het laatste visje in het water gooit. “Waar is het geld gebleven om voeding te kopen voor de leeuwen? En waarom zijn de rekeningen nog niet betaald aan de voedselleveranciers?” Ard blijft Ard. “Er is geld zat hoor. Ik heb hier een potje met geld. Maak je geen zorgen. Laten we alles in perspectief zien. Ik heb alles onder controle.” Om van het gezeik af te zijn gooit Ard stiekem wat pinguïns in het leeuwenverblijf om de ergste honger te stillen en lakt hij ’s nachts met zwarte lak de boekhouding alternatief. Feiten die worden weggelakt zijn nou eenmaal geen feiten.

Het wordt één groot feest in Artis. Lekker kreeft op het menu en struisvogelbiefstuk bij het ontbijt. Voor een paar miljoen subsidie aanvragen om het apenverblijf te verbouwen, maar als puntje bij paaltje komt, wordt er nog geen spijker in het hout geslagen. Laat Ard wat is veel geld van der Steur maar schuiven. Er zal over een paar jaar geen dier meer in leven zijn en Artis compleet failliet zijn gegaan. Maar Ard zal zichzelf vast op de borst slaan, want hij doet het nou eenmaal geweldig en iedereen vindt Artis onder zijn leiding de beste dierentuin van Nederland.

 

Buy Me a Duvel
Ard van der Steur Artis bonnetjesaffaire Teevendeal VVD
Share. Facebook Twitter Threads Bluesky Copy Link
Luiz du la Pelz

Related Posts

Blonde Hond op zondag: Is Forum voor Democratie wel een verkeerde sekte?

Blonde Hond op zondag: Sluit alle universiteiten in Nederland!

Vaccinatieplicht beperkt zich tot ongevaccineerden

1 reactie

  1. Reinaert op 25 januari 2017 19:06

    Ome Ard kan beter kauwgum van de stoepen gaan schrapen bij bushaltes en dergelijke. Daar doet ‘ie tenminste nog iets zinvols en kan ‘ie ook niet zo veel kwaad aanrichten. Wat mij betreft kan ‘ie aanstaande vrijdag al beginnen – al zal plucheklevend Nederland het daar wel weer eens niet mee eens zijn, plucheklevend Nederland kennende.

ikwasinharen.nl

STEUN ONS!

Buy Me a Duvel
Schrijvers
  • Blonde Hond

    Trots PVV-lid dat wekelijks de maatschappij voor jullie analyseert.

  • Carla Chemtrail

    Houdt al jaren de lucht in de gaten en deelt haar bevindingen trouw in haar luchtlogboek, voor wie nog steeds denkt dat een blauwe lucht toeval is.

  • Dichter tegen Wil en Dank

    De dichter die liever niet zou dichten, maar geen keus heeft. Een borrel maakt het leven dragelijk.

  • A Dutchman i Norge

    Een Nederlander die naar Noorwegen verhuisde en sindsdien regelmatig verslag doet van alles wat daar net even anders, duurder of kouder is.

  • Ik was in Haren

    Schrijft al vele jaren over de wereld die hem telkens teleurstelt, bij voorkeur met een Duveltje in de hand en hij heeft weinig vertrouwen in de rest.

  • Luiz du la Pelz

    Komt en gaat zoals een slechte smartlap: wij kijken uit naar zijn wederkomst.

  • Suuz Sjravelt

    De positieve uitzondering in dit pessimistische gezelschap, met verhalen over het gewone leven en een optimisme dat de rest hier niet begrijpt.

IWIH Focus ST build
Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.